fc2ブログ
海外に10年在住後帰国。2020年に男の子のたーくんを養子に迎えました。子育てと普段の生活を面白おかしくつづります。
Proč jsem pracoval v Praze ?
2005年05月28日 (土) | 編集 |
Jak jsem psal v úvodu, pracoval jsem v Praze od žaří 2002 dva roky jako postdok. Dneská píšu proč jsem pracoval v Praze.

Dostal jsem Ph.D na Tokijské Metropolitní univerzitě. Potom jsem byl postdok na Tokijském Vysokém Učení Technickém jeden rok. Ale, neměl jsem plat od univerzity, a jsem musil plat penízi, abych byl patřil k tomu univerzitě. Tak musil jsem pracovat na jiné nějaké univerzitě jako učitel částu-času , a neměl jsem moc čas na studium. Když jsem byl tam, hledal jsem si místo univerzity a hlavně postdoky. Podal jsem než sto žadostí nejen do Japonsky ale také do Evropy a Ameriky. Pak jsem dostal tři kladné odpovědy z Indie, Rusu a České republiky. Nepřijal jsem nabídku od Indie, ale myslel jsem dobře jestli jsem přijel do Rusu nebo Prahy. Nakonec jsem určil jet do Prahy.


99101222s.jpgFotografie fyzikalní ústavu v Praze, kde jsem pracoval.


Zatímco jsem byl v České republice, měl jsem mnoho zkušenosti, napříkrad, jsem moct mít dobré Japonské, České kamarády a kolegy. Uměl jsem psát také dobrý cláneky. V příští mém blogu, píšu o mém životě v Praze.

99101148s.jpg Nezapomínám rok když jsem přijel do Prahy, protože byla velká záplava.


コメント
この記事へのコメント
コメントを投稿する
URL:
Comment:
Pass:
秘密: 管理者にだけ表示を許可する
 
トラックバック
この記事のトラックバックURL
この記事へのトラックバック